داستان پندآموز,داستان,داستاهای آموزنده

فکر نکنید دیگران احمقند! (داستان پندآموز)

عتیقه‌ فروشی در روستایی به منزل رعیتی ساده وارد شد. دید کاسه‌‌ای نفیس و قدیمی دارد که در گوشه‌ای افتاده و گربه‌ای در آن آب می‌خورد.

با خود گفت اگر قیمت کاسه را بپرسد رعیت ملتفت می‌شود و قیمت گرانی بر آن می‌نهد. پس رو به رعیت کرد و گفت: عموجان چه گربه قشنگی داری؛ حاضری آن را به من بفروشی؟

رعیت گفت: چند می‌خری؟
– یک درهم.

رعیت گربه را گرفت و به دست عتیقه‌فروش داد و گفت: خیرش را ببینی.

عتیقه‌فروش پیش از خروج از خانه قیافه خونسردی به خود گرفت و گفت: عموجان این گربه ممکن است در راه تشنه‌ شود، بهتر است کاسه آب را هم به من بفروشی.

رعیت گفت: قربان؛ من به این وسیله تا به حال پنج گربه فروخته‌ام. آن کاسه، فروشی نیست!

منبع:داستانک

The post فکر نکنید دیگران احمقند! (داستان پندآموز) appeared first on جذاب.

لینک منبع و پست :فکر نکنید دیگران احمقند! (داستان پندآموز)
http://www.jazzaab.net/do-not-think-people-are-stupid.html

لینک فایل دانلود مقاله و تحقیق پیرامون الکل و الکل شناسی(word) 30 صفحه جامع و کامل

لینک فایل دانلود مقاله و تحقیق پیرامون الکل و الکل شناسی(word) 30 صفحه جامع و کامل

مدرسه پاییزه مغز و اعصاب برگزار می شود

مدرسه پاییزه مغز و اعصاب برگزار می شود

فکر نکنید دیگران احمقند! (داستان پندآموز)

داستان برند: انویدیا؛ غول آمریکایی پردازنده های گرافیکی

رعیت ,پندآموز ,گربه ,فکر ,داستان ,نکنید ,فکر نکنید ,احمقند داستان ,داستان پندآموز ,نکنید دیگران ,دیگران احمقند ,احمقند داستان پندآموز ,دیگران احمقند داستان ,نکنید دیگران احمقند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات تخصصی صنعت ساختمان silvercctv fanusblue فایلهای مفید سایت کیف اینترنتی پاورپوینت یادگیری حرکتی خانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. املاك كریم نژاد fakhtehipr دانلود آهنگ